2 mecze - 4 punkty

W ostatnich dwóch kolejkach zdobyliśmy 4 punkty. Wygraliśmy na wyjeździe z Ciochowicami 1:5 oraz zremisowaliśmy z Łabędami na własnym boisku 3:3.
W meczu z Ciochowicami bramki dla naszej drużyny zdobyli dwie Łukasz Bałuszyński (9 i 79 minucie), Mateusz Adamczyk (22 minuta), Mateusz Jabłonka (80 minuta) oraz Paweł Sadło (84 minuta).
W drugim meczu z Łabędami przegrywaliśmy już 3:0, ale nasza drużyna pokazała charakter i drugiej połowie zdołała wyrównać za sprawą bramek w 61, 88 i 89 minucie spotkania. Bramki kolejno zdobywali Łukasz Bałuszyński, Tomasz Kasprzyk i Mateusz Adamczyk.
Zapraszamy na ostatni mecz tego sezonu w którym zagramy na wyjeździe w niedzielę 19 czerwca o godzinie 17.00 z Czarnymi Pyskowice