2 miejsce w Pucharze Wójta Gminy Gierałtowice

W turnieju o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice zajmujemy drugie miejsce.
Turniej został rozegrany na boisku w Przyszowicach w systemie każdy z każdym, czas trwania meczu 2x25 minut.
W pierwszym meczu zagrały drużyny z Przyszowic i Paniówek. Wygrała drużyna gospodarzy z Przyszowic 2:0.
W drugim meczu nasza drużyna grała z Paniówkami. Gwiazda wygrała również 2:0, a strzelcami bramek byli Piotr Kołodziej i Patrycjusz Botor.
W związku z tym w ostatnim meczu zagrały drużyny, które wygrały swoje mecze i zwycięzca tego meczu zapewni sobie Puchar. W pierwszej połowie gramy bardzo dobrze czego efektem była bramka Krzysztofa Szali. W drugiej połowie gospodarze próbowali atakować, ale nie potrafili zagrozić naszej bramce. Niestety pod koniec spotkania po pięknym strzale z rzutu wolnego wyrównali zawodnicy z Przyszowic. O zwycięstwie w turnieju zdecydowały rzutu karne, które lepiej wykorzystywali gospodarze i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.
Zapraszamy na kolejne spotkanie naszej drużyny w którym zagramy na wyjeździe z Burzą Borową Wieś. Początek meczu w sobotę 19 września o godzinie 16.00