Bardzo dobre otwarcie nowego sezonu

W pierwszym meczu sezonu 2019/2020 wygrywamy na wyjeździe z Olimpią Pławniowice 3:0.
Od początku spotkania wychodzimy bardzo agresywnie na przeciwników i stwarzamy sytuacje podbramkowe, ale w pierwszej połowie nie potrafimy ich wykorzystać. Gospodarze próbują nas zaskoczyć jedynie po stałych fragmentach gry, ale nasza obrona spisywała się bardzo dobrze.
Druga połowa rozpoczyna się dla nas bardzo dobrze bo już w 54 minucie wychodzimy na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska od Mateusza Adamczyka piłkę do siatki skierował Szymona Woźniak. Na drugą bramkę nie musimy długo czekać bo już po 8 minutach wynik podwyższył Łukasz Górczyk. Idealnym podaniem w tej sytuacji popisał się Krzysztof Szala. Wynik meczu ustalił Mateusz Miczka wykorzystując rzut karny w 81 minucie spotkania po faulu na Bartoszu Kutypie.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na wyjeździe z Młodością Rudno w niedzielę 18 sierpnia o godzinie 17.00