Gramy do końca

W trzeciej kolejce Zabrzańskiej A klasy wygrywamy 2:1 z MKS Zaborzem Zabrze.
W pierwszej połowie każda z drużyn wykreowała sobie kilka stuprocentowych okazji do strzelenia bramki, ale tylko drużyna z Zabrza zdołała zdobyć bramkę i otworzyła wynik meczu w 44 minucie spotkania.
Od początku drugiej połowy zaczęliśmy mocno atakować bramkę rywali i stwarzaliśmy kilka bardzo dogodnych sytuacji, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Nasza drużyna do samego końca meczu nie poddawała się i to się opłaciło bo wyrównujemy w 88 minucie. Gola zdobył Mateusz Miczka, który dobił strzał obroniony przez bramkarza gości z rzutu wolnego wykonywanego przez Patrycjusza Botora. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w doliczonym czasie gry na indywidualną akcję zdecydował się Matuesz Miczka, mijając kilku obrońców w polu karnym wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem zapewnił naszej drużynie 3 punkty.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na wyjeździe w niedzielę 1 września o godzinie 15.00 w Żernicy.