Kolejne 3 punkty

Gwiazda Chudów wygrała na wyjeździe 2:1 z Sokołem Łany Wielkie.
Pierwsza połowa nie była zbyt udana w naszym wykonaniu ponieważ bardziej biegaliśmy za piłką niż ją mieliśmy przy nodze. Dlatego pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.
Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze ponieważ w 50 minucie otwieramy wynik spotkania, a strzelcem bramki został Mateusz Adamczyk, który wykorzystał idealne dośrodkowanie Jarosława Włodarza. Niestety z prowadzenia nie cieszymy się zbyt długo bo już po 10 minutach gospodarze wyrównują wynik spotkania. Do końca meczu stwarzamy sobie jeszcze kilka stuprocentowych sytuacji podbramkowych lecz nie potrafimy ich wykorzystać. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów w 91 minucie na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Mateusz Adamczyk i w ten sposób zapewnił nam 3 punkty.
Zapraszamy na kolejne spotkanie, tym razem rozegramy mecz na wyjeździe w ramach Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze CLJ. Początek spotkania w środę 5 września o godzinie 17.00