Kolejne 3 punkty na własnym boisku

Gwiazda Chudów wygrała na własnym boisku z Czarnymi Pyskowice 2:1.
Piłkarze z Chudowa nie doznali jeszcze porażki na swoim boisku w tym sezonie i tak było i tym razem. Ten mecz był bardzo ważny ponieważ ostatnie dwa spotkania przegraliśmy na wyjeździe.
W pierwszej połowie każda ze stron miała swoje okazje, ale lepiej prezentowała się drużyna gości czekająca na szybkie ataki.
Wynik meczu otworzył Łukasz Bałuszyński w pierwszej akcji drugiej połowy wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Goście wyrównali dziesięć minut później po szybkim kontrataku. Na szczęście po kilku minutach zdobywamy drugą bramkę którą strzelił Sebastian Kubisz wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego.
W następnej kolejce zagramy na wyjeździe w niedzielę 25 października o godzinie 14.00 z Tęczą Wielowieś