Kolejne zwycięstwo

Wygrywamy na własnym boisku z Orłem Białym Piekary Śląskie 5:2
Pierwsza połowa nie była zbyt udana w naszym wykonaniu po której przegrywaliśmy 2:1. Bramki straciliśmy w 17 i 32 minucie. Dla naszego zespołu bramkę zdobył w 25 minucie Łukasz Bałuszński.
Druga połowa to już dużo lepsza gra gospodarzy z Chudowa. Wyrównujemy w 52 minucie po strzale z rzutu karnego wykonywanego przez Mateusza Miczkę podyktowany za zagranie ręką w polu karnym. Po czterech minutach wychodzimy na prowadzenie po mocnym płaskim strzale Krzysztofa Fica. W 73 minucie wynik podwyższa Mateusz Miczka wykorzystując idealne dośrodkowanie Tomasza Kasprzyka. Wynik meczu 90 minucie ustalił Łukasz Górczyk w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 28 maja o godzinie 17.00 zagramy na wyjeździe z Burzą Borowa Wieś.