Pewne zwycięstwo

Wygrywamy na własnym boisku 4:1 z Tęczą Wielowieś.
Bardzo dobrze rozpoczynamy to spotkanie bo już w 11 i 24 minucie dwie bramki zdobywa Łukasz Płonka po stałych fragmentach gry, pierwszą uderzeniem głową natomiast drugą po ładnym strzale z powietrza. Pod koniec pierwszej połowy czyli w 42 minucie strzelamy kolejną bramkę, której autorem był Mateusz Adamczyk.
Goście w drugiej połowie próbowali zagrozić naszej bramce, ale to nasi zawodnicy mieli jeszcze kilka stuprocentowych sytuacji pod bramką rywala. Gości stać było tylko na jedno trafienie w 75 minucie po szybkim ataku. Wynik meczu na 4:1 ustalił w 87 minucie Mateusz Adamczyk pewnie wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 29 sierpnia o godzinie 11.00 zagramy na wyjeździe z liderem rezerwami Piasta Gliwice