Pogrom w Sierakowicach

Nasza drużyna pokonała na wyjeździe Start Sierakowice 7:0.
Tylko przez pierwsze pięć minut spotkania nasza drużyna była gorsza od gospodarzy. Po tym czasie nasza drużyna rozegrała  najlepszy mecz w tym sezonie czego dowodem było siedem zdobytych bramek. W pierwszej połowie strzeliliśmy dwie bramki w 23 i 24 minucie, których autorami byli Mateusz Adamczyk i Krzysztof Szala.
Druga połowa rozpoczęła się idealnie dla naszego zespołu bo już w 46 minucie wynik meczu podwyższył Mateusz Adamczyk. Od tego momentu nasi zawodnicy panowali na boisku, a w szczególności Krzysztof Szala, który zdobył jeszcze trzy bramki w 64, 71 i 81 minucie meczu. Ostatnim strzelcem w tym spotkaniu był Jarosław Włodarz, który 75 minucie meczu strzelił bramkę.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 3 listopada o godzinie 14.00 na własnym boisku podejmować będziemy lidera A klasy Concordię Knurów.