Porażka w meczu o trzecie miejsce

Gwiazda Chudów przegrała na wyjeździe 0:3 z Gwarkiem Zabrze
Od samego początku spotkania gospodarze narzucili swój styl gry i zepchnęli naszych zawodników do obrony. W początkowej fazie spotkania nasza gra wyglądała bardzo źle i piłkarze Gwarka Zabrze wykorzystali to i wyszli na dwubramkowe prowadzenie.
Druga połowa wyglądała już znacznie lepiej w naszym wykonaniu, lecz po błędzie w wyprowadzeniu piłki gospodarze strzelili trzecią bramkę i ustalili wynik meczu. W drugiej połowie mieliśmy kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki, a przede wszystkim rzut karny, ale zabrakło nam skuteczności pod bramką rywala.
Serdecznie zapraszamy na przedostatnią kolejkę, w której na własnym boisku podejmować będziemy Naprzód Żernicę. Początek spotkania w niedzielę 11 czerwca o godzinie 17.00