Seria przerwana

Po czterech zwycięstwach z rzędu zremisowaliśmy na własnym boisku z Przyszłością Ciochowice 2:2.
Był to słaby mecz w naszym wykonaniu nie licząc pierwszych minut w każdej połowie ponieważ zdobyliśmy w tym czasie dwie bramki po stałych fragmentach gry. W pierwszej połowie bramkę głową strzelił Tomasz Leszczyński po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Miczką pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Mateuszu Adamczyku. Niestety na każdą z naszych bramek odpowiadali goście po naszych błędach. Zarówno w pierwszej połowie jak i w drugiej zostaliśmy zaskoczeni po szybkich kontrach. Przy drugiej bramce samobójczego gola zdobył Adam Pietrzyba.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na wyjeździe w sobotę 6 listopada o godzinie 14.00 z ŁTSem Łabędy