Słabe rozpoczęcie sezonu

Przegrywamy dwa pierwsze mecze sezonu 2022/2023 z Odrą Miasteczkiem Śląskim i LKSem Żyglin.
Pierwszy mecz sezonu przegrywamy 0:4 z Odrą Miasteczkiem Śląskim
Oto opinia pomeczowa trenera Michała Szyguła dla serwisu Lokalna piłka:
"Zawsze mecz inauguracyjny sezon to wydarzenie, a tym bardziej dla mnie jako trenera, bo to dodatkowo debiut ligowy w nowym klubie…Jadąc na trudny teren do drużyny, która nastawia się na walkę o awans, trzeba być przygotowanym na ciężki bój. I taki też był. Z przebiegu gry, w pierwszej połowie nie zasłużyliśmy, żeby przegrywać 0:1. W drugiej połowie, przeciwnik bezwzględnie nas skontrował, po 2 prostych błędach indywidualnych. W międzyczasie, my również powinniśmy strzelić co najmniej 2 gole, gdyż mieliśmy swoje setki. Niestety – nie strzelasz, to tracisz i tak się też stało za sprawą wykorzystanego rzutu karnego przez przeciwnika. Pomimo porażki 0:4 jest dużo pozytywów w naszej grze, co tylko napędza nas do jeszcze większej pracy. W sobotę kolejny mecz, gdzie będziemy szukać zdobyczy punktowej"

W drugim meczu przegraliśmy na wyjeździe 3:4 z LKSem Żyglin. W tym spotkaniu od 29 minuty straciliśmy pierwszą bramkę i resztę spotkania musieliśmy gonić wynik i niestety nie zdołaliśmy wywalczyć choćby jednego punktu.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli dwie Tomasz Kasprzyk oraz jedną Mateusz Adamczyk.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w środę 24 sierpnia o godzinie 17.30 zagramy na własnym boisku z Przyszłością Ciochowice