Zagramy w półfinale Pucharu Polski!!!

Gwiazda Chudów po rzutach karnych pokonała IV ligowy Gwarek Ornontowice i zameldowała się w półfinale Pucharu Polski Podokręgu Zabrze.
Zawodnicy gości z Ornontowic od początku spotkania grali bardzo wysokim pressingiem i na początku meczu przyniosło to efekt ponieważ strzelili nam dwie bramki. Gdy wydawało się, że kolejne bramki dla Gwarka są kwestią czasu nasi zawodnicy "obudzili się" i zdołali wyrównać stan meczu w pierwszej połowie. Pierwszego gola dla Gwiazdy po szybkim ataku zdobył Sebastian Pindur, a wyrównał po ładnej drużynowej akcji Mateusz Miczka.
Druga połowa była wyrównana i każda ze stron miała swoje sytuację, ale żadna z drużyn nie zdobyła w tej części spotkania bramki i trzeba było strzelać rzuty karne.
W rzutach karnych bohaterem okazał się nasz bramkarz Patryk Bytnar, który obronił dwa strzały a nasi zawodnicy nie mylili się i wygraliśmy 4:3.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 23 września o godzinie 16.00 na własnym boisku Gwiazda podejmować będzie Społem Zabrze.