Zwycięstwo na inaugurację sezonu

W pierwszym meczu Ligi Okręgowej grupy Zabrze Gwiazda Chudów pokonała na własnym boisku Burzę Borową Wieś 4:0.
Pierwsza połowa była wyrównana, ale to nasi zawodnicy mieli lepsze sytuacje podbramkowe.
Od początku drugiej połowy zawodnicy z Chudowa przejęli inicjatywę na boisku, czego efektem była bramka zdobyta strzałem głową przez Sebastiana Kubisza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 52 minucie meczu. W 66 minucie drugą bramkę spotkania strzelił w debiucie Jarosław Kowalski strzałem z okolicy 16 metra boiska. Wynik meczu w 82 minucie podwyższył Łukasz Bałuszyński strzałem z ostrego kąta, a wynik spotkania w 90 minucie ustalił Jarosław Kowalski.
Zapraszamy na kolejne spotkanie, które zagramy w ramach Pucharu Polski Podokręgu Zabrze z Przyszłością Ciochowice na własnym boisku. Początek spotkania w środę 29 lipca o godzinie 18.00