Zwycięstwo w derbach

Wygrywamy w derbach Gminy Gierałtowice z Tempem Paniówki 3:1.
Kibice w Chudowie zobaczyli bardzo dobre widowisko w derbach, ale nasza drużyna w tym meczu okazała się lepsza i strzeliła 3 bramki. Autorami trafień dla naszej drużyny zostali Łukasz Bałuszyński (dwie) oraz Szymon Woźniak.
Najlepiej przebieg meczu odda opinia pomeczowa trenera naszej drużyny Michała Szyguły dla portalu LOKALNA PIŁKA:
" Pełne trybuny kibiców, spiker, dzieci wyprowadzające zawodników na boisko, stream live i atmosfera wielkiego meczu – czego chcieć więcej ? Chyba tylko tego, żeby na poziomie okręgowym każde spotkanie tak wyglądało… Do meczu podchodziliśmy bardzo zmotywowani, z dobrym nastawieniem po zwycięstwie w zeszłym sezonie. Oczywiście mecz miał podtekst, jak to zwykle w meczach między lokalnymi rywalami, ale powiedzieliśmy sobie z chłopakami, że dla losowo tabeli, to mecz o 3 punkty jak każdy inny. Od pierwszych minut, próbowaliśmy narzucić swój sposób gry i po niezłym początku, gdzie Paniówki stworzyły sobie 2 niezłe sytuacje, doszliśmy my do głosu, gdzie po kilku dogodnych okazjach wywalczyliśmy rzut karny, który zamieniliśmy na gola. Kolejne 15 minut, to mecz walki o dominację na boisku, a po serii błędów indywidualnych, w 45 minucie Paniówki mogły wyrównać, mając 100% sytuację bramkową. Ku naszemu szczęściu, schodzimy do przerwy z prowadzeniem 1:0. Po przerwie, zaznacza się już nasza wyraźna przewaga, gdzie stwarzamy coraz więcej groźnych sytuacji podbramkowych, co kończy się zdobyciem, a w zasadzie wepchnięciem gola na 2:0. W 90 minucie, po kilku niewykorzystanych setkach, zamykamy mecz zdobywając 3-go gola. W doliczonym czasie gry, tracimy przypadkowego gola, po zamieszaniu po rzucie wolnym. Cieszymy się, bo 3 punkty zostają w Chudowie. 3 punkty jak najbardziej zasłużone, dlatego ogromne brawa dla chłopaków, bo zostawili bardzo dużo zdrowia na boisku. Rywal był bardzo mocny, ale my tego dnia byliśmy mocniejsi. Świętowanie minęło, czas skupić się na meczu z Olimpią"
Zapraszamy na kolejne spotkanie, w którym zagramy na wyjeździe z Olimpią Boruszowice w niedzielę 25 września o godzinie 11.00