2 mecze - 4 punkty

W poprzednim tygodniu rozegraliśmy dwa mecze, 1 maja zremisowaliśmy na własnym boisku z MKS Zaborze 1:1, natomiast 5 maja wygraliśmy na wyjeździe ze Społem Zabrze 3:1.
W meczu z Zaborzem nie graliśmy zbyt dobrze w pierwszej połowie i to drużyna gości prowadziła grę. Nasza drużyna zaczęła lepiej grać w drugiej połowie po straconej bramce na początku drugiej połowy. Już po kilku minutach po straconej bramce Patrycjusz Botor wyrównał wynik spotkania, a w następnej akcji piłką w słupek trafił Mateusz Adamczyk. W kolejnych minutach każda z drużyn próbowała wyjść na prowadzenie, stwarzając sobie sytuacje podbramkowe, ale brakowało skuteczności pod bramką.
W meczu ze Społem Zabrze dobrze rozpoczęliśmy spotkanie, w ciągu pierwszych 10 minut stwarzamy sobie 2 bardzo dobre sytuacje podbramkowe. Po tym czasie nasza drużyna przestała grać, czego efektem była stracona przez nas bramka. Na drugą połowę Gwiazda wyszła bardzo bojowo nastawiona i od razu było widać tego efekty ponieważ strzelamy 3 bramki. Pierwszą z nich zdobył Jarosław Włodarz, drugą Patrycjusz Botor a wynik meczu ustalił Krzysztof Szala.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na własnym boisku z Carbo Gliwice w sobotę 11 maja o godzinie 17.00