Kolejne 3 punkty

Wygrywamy na własnym boisku z Carbo Gliwice 3:0.
Od początku spotkania staramy się utrzymywać się przy piłce i stwarzać groźne sytuacje podbramkowych. Wynik meczu nasza drużyna otworzyła w 25 minucie, kiedy to na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Mateusz Adamczyk. Gdy wydawało się, że na przerwę będziemy schodzić z jednobramkowym prowadzeniem po rzucie rożnym wychodzimy na dwubramkowe prowadzenie. Piłkę w tej sytuacji skierował do własnej bramki obrońca gości.
Druga połowa zaczęła się idealnie dla naszego zespołu bo już 48 minucie kolejną bramkę w tym spotkaniu zdobywa Mateusz Adamczyk, który zdecydował się na indywidualną akcję i pewnych strzałem z długi róg pokonał bramkarza gości. Od tego momentu goście odważniej ruszyli na naszą bramkę, ale nasi obrońcy i bramkarz nie dali się zaskoczyć w tym spotkaniu.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, w którym zagramy na wyjeździe z Burzą Borową Wieś w sobotę 18 maja o godzinie 17.00.