2 wyjazdy - 1 punkt

W ostatnim tygodniu w dwóch meczach wyjazdowych wywalczyliśmy 1 punkt. Przegraliśmy 4:3 z Sokołem Orzech oraz zremisowaliśmy 3:3 z Górnikiem Bobrowniki Śląskie.
W obu meczach które rozegraliśmy nasza drużyna walczyła do ostatnich minut o jak najlepszy wynik.
W meczu z Sokołem cały mecz goniliśmy wynik bo już od 9 minuty przegrywaliśmy. Przed przerwą gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie, ale zaraz po straconej bramce w następnej akcji gola zdobył Mateusz Adamczyk. Na początku drugiej połowy znowu tracimy bramkę i po minucie zdobywamy gola, którego autorem był Łukasz Bałuszyński. Niestety po kilku minutach znowu dajemy się zaskoczyć i w 54 minucie przegrywamy dwoma bramkami. W 75 minucie łapiemy kontakt z gospodarzami ponieważ bramkę dla naszego zespołu strzelił Adam Pietrzyba. W ostatnich minutach próbowaliśmy zdobyć bramkę wyrównującą lecz mecz zakończył się wynikiem 4:3
Mecz z Bobrownikami to festiwal rzutów karnych ponieważ 5 z 6 bramek padło z rzutów karnych. Dla naszej drużyny sędzia podyktował 3 rzutu karne, które wykorzystał Mateusz Miczka.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym znowu zagramy na wyjeździe w sobotę 12 czerwca o godzinie 17.00 z Orłem Białym Brzeziny Śląskie