Pierwsza wygrana na wyjeździe na wiosnę

Gwiazda Chudów pokonała na wyjeździe Orzeł Biały Piekary Śląskie 5:2.
Nasza drużyna po dwóch remisach i jednej porażce odniosła pierwsze zwycięstwo na wyjeździe.
Od początku spotkania nasza drużyna przejęła kontrole na boisku i już w 4 minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą bramki Szymona Woźniaka. W kolejnych minutach nasza drużyna stwarzała kolejne sytuacje a gospodarze próbowali nam zagrażać przez szybkie kontrataki.
Druga połowa to już popis gry Szymona Woźniaka, które strzelił jeszcze  trzy bramki w 49, 53 i 81 minucie. Piątą bramkę dla naszej drużyny zdobył Sebastian Kubisz w 71 minucie. Gospodarze zaskoczyli nas dwukrotnie w 64 i 88 minucie spotkania.
Zapraszamy na kolejne spotkanie, które będzie zarazem ostatnim meczem w tym sezonie na własnym boisku. W sobotę 19 czerwca o godzinie 17.00 zagramy z Unią Strzybnica.