Bardzo pewne zwycięstwo

Gwiazda Chudów pokonała na własnym boisku Start Sierakowice.
Od początku spotkania warunki na boisku dyktowała nasza drużyna, czego efektem były dwie strzelone bramki w 15 i 19 minucie spotkania których autorami byli Krzysztof Szala i Mateusz Adamczyk. W kolejnych minutach nasza drużyna utrzymywała się przy piłce, ale nie podwyższyliśmy wyniku meczu w pierwszej połowie. Goście jedynie próbowali nas zaskoczyć szybkimi kontrami.
Druga połowa to popis naszej gry ofensywnej ponieważ zdobywamy kolejne trzy bramki w 69, 73 i 82 minucie spotkania. Bramki zdobywali kolejno Mateusz Adamczyk, Patrycjusz Botor i Mateusz Miczka. Należy dodać, że w drugiej połowie strzeliliśmy "tylko" 3 bramki ponieważ sytuacji podbramkowych stworzonych przez naszych zawodników było jeszcze kilka.
Serdecznie zapraszamy na kolejny mecz w sobotę 8 czerwca o godzinie 17.00 zagramy na wyjeździe z Concordią Knurów.