Szczęśliwa wygrana

Gwiazda Chudów wygrała na wyjeździe z Ruchem Kozłów 2:1.
Pierwsza połowa nie była dobra w wykonaniu naszych zawodników, choć skończyła się remisem 1:1. Przewagę mieli gospodarze co potwierdzili w 30 minucie spotkania wyprowadzając po naszej stracie szybką kontrę. Na szczęście zdołaliśmy szybko odpowiedzieć bo już po 4 minutach zdobywamy bramkę, której autorem został Mateusz Adamczyk. Gospodarze powinni wyjść na prowadzenie, ale pod koniec pierwszej połowy nie wykorzystali rzutu karnego.
W drugiej połowie zaczęliśmy grać lepiej i już w 55 minucie strzelamy drugą bramkę. Z rzutu wolnego z dalszej odległości piłkę do sitaki skierował Patrycjusz Botor. W kolejnych minutach nasza drużyna,i drużyna gospodarzy stwarza kilka dogodnych sytuacji ale nie potrafi żadna z drużyn ich wykorzystać.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 1 czerwca o godzinie 17.00 zagramy na własnym boisku z Startem Sierakowice