Drugie zwycięstwo na wiosnę

Wygrywamy drugie spotkanie na wiosnę, tym razem na wyjeździe z Olimpią Boruszowice 5:1.
Mecz rozpoczynamy bardzo słabo ponieważ już w 6 minucie tracimy bramkę. Od tego momentu nasza drużyna zaczęła przejmować kontrolę na boisku czego efektem była bramka w 21 minucie strzelona przez Łukasza Bałuszyńskiego. Stwarzamy jeszcze klika dogodnych okazji w pierwszej połowie, ale zakończyła się ona remisem 1:1.
Drugą połowę znowu rozpoczynamy słabo - gospodarze mają znaczną przewagę do 68 minuty. Właśnie w tej minucie wychodzimy na prowadzenie za sprawą bramki samobójczej obrońcy gospodarzy po dośrodkowaniu Łukasza Bałuszyńskiego. Dwie minuty później podwyższamy wynik, bramkę zdobywa Sebastian Kubisz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W 78 minucie czwartą bramkę strzela Patrycjusz Botor wykorzystując rzut wolny z okolicy 35 metra. Wynik meczu na 1:5 w 83 minucie ustalił Mateusz Kisiel strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 14 maja o godzinie 17.00 zagramy na własnym boisku z Górnikiem Bobrowniki Śląskie