Pierwsze zwycięstwo na wiosnę

Gwiazda Chudów wygrała na własnym boisku ze Startem Sierakowice 3:1.
Mecz znowu rozpoczynamy bardzo źle bo już w 7 minucie tracimy bramkę po rzucie rożnym.
Od tego momentu przejęliśmy kontrolę na boisku i raz za razem atakowaliśmy bramkę rywali, goście odpowiadali szybkimi kontrami. Nasze starania przyniosły efekt na koniec pierwszej połowy, gdy pewnym strzałem z rzutu wolnego z okolicy 18 metra popisał się Tomasz Kasprzyk.
W drugiej połowie dalej atakowaliśmy i po rzucie rożnym i strzale Krzysztofa Fica wyszliśmy na prowadzenie. Od tego momentu trochę się cofnęliśmy, ale po jednej z szybkich kontr podwyższyliśmy wynik na 3:1 za sprawą bramki Łukasza Bałuszyńskiego.
Zapraszamy na kolejny mecz w sobotę 7 maja o godzinie 17.00 na wyjeździe zagramy z Olimpią Boruszowice.