Kolejna wygrana

Nasi zawodnicy wygrali na własnym boisku 2:1 z Walką Zabrze.
Od początku spotkania Gwiazda wyszła bardzo agresywnie na przeciwnika i stwarzała koleje bardzo dobre sytuacje podbramkowe. Wynik meczu otworzył w 20 minucie Krzysztof Szala strzelając z ostrego kąta w polu karnym po podaniu Mateusza Miczki. W kolejnych minutach gra się wyrównała i wynik do przerwy się nie zmienił.
W drugiej połowie goście próbowali stwarzać sytuacje, ale najgroźniej było pod naszą bramką po strzale głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego lecz w tej sytuacji kapitalną interwencją popisał się Patryk Bytnar. Nasza drużyna w drugiej połowie znowu miała kilka dogodnych sytuacji, ale drugą bramkę zdobyliśmy dopiero w 79 minucie. Po dokładnym podaniu od Jarosława Włodarza do Mariusza Mikusza bramkarz drużyny gości odbił piłkę i do pustej bramki skierował ją Patrycjusz Botor. Wynik meczu został ustalony w 92 minucie spotkania, kiedy to napastnik gości wykorzystał złe rozegranie piłki przez nasz zespół.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na wyjeździe w sobotę 9 listopada o godzinie 14.00 z Sokołem Łany Wielkie.