Wygrana na trudnym terenie

Gwiazda Chudów pokonała na wyjeździe Zryw Radonię 2:0.
Boisko oraz agresywna gra nie sprzyjały płynności meczu. Piłka w tym spotkaniu częściej była w powietrzu niż na ziemi. W pierwszej połowie stwarzamy jedną bardzo dobrą sytuację, ale w sytuacji sam na sam jej nie wykorzystujemy.
W 67 minucie zawodnik gospodarzy obejrzał drugą żółtą kartkę i od tego momentu zaczęło nam się lepiej grać czego efektem była zdobyta bramka po 3 minutach. Wynik meczu otworzył Krzysztof Szala strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez Patrycjusza Botora. Drugą bramkę spotkania zdobył w 79 minucie Mateusz Adamczyk wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem po szybkim kontrataku.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na własnym boisku w sobotę 2 listopada o godzinie 14.00 z Walką Zabrze.