Kolejne 3 punkty

Wygrywamy w drugim meczu na wiosnę na swoim boisku z LKSem Sokół Orzech 6:2.
Było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu o czym świadczy wynik spotkania. Wyszliśmy na prowadzenie w 13 minucie za sprawą bramki strzelonej przez Mateusza Admaczyka. Niestety po tej bramce zawodnicy z Chudowa byli zdekoncentrowani i piłkarze gości po szybkim rozpoczęciu od środka boiska wykorzystali sytuację i wyrównali wynik meczu.Gwiazda wyszła na prowadzenie w 36 minucie, a bramkę zdobył Jarosław Włodarz.
Początek drugiej połowy to już popis gry Jarosława Włodarza ponieważ w 49 i 55 minucie strzelił kolejne dwie bramki. W 64 minucie daliśmy się zaskoczyć z rzutu rożnego lecz kolejna bramka dla naszego zespołu padła również po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową przez Krzysztofa Fica. Wynik spotkania ustalił w 85 minucie Mateusz Adamczyk.
Kolejne spotkanie rozegramy w sobotę 15 maja o godzinie 17.00 na własnym boisku z Orłem Białym Piekary Śląskie