Wygrana na inaugurację

Wygrywamy pierwszy mecz rundy wiosennej z Górnikiem Bobrowniki Śląskie 5:1.
Od początku spotkania zarysowała się przewaga w posiadaniu piłki w wykonaniu naszego zespołu a goście starali się odpowiadać szybkim atakiem. Nasza drużyna grała cierpliwie i w pierwszej połowie zdobyliśmy dwie bramki autorstwa Mateusza Adamczyka i Łukasza Górczyka. Ponadto po jednym z naszych kontrataków obrońca gości został ukarany czerwoną kartką.
Początek drugiej połowy był bardzo zły w naszym wykonaniu, goście przejęli kontrolę na boisku i zdołali strzelić bramkę. Jednak po 15 minutach zawodnicy z Chudowa odzyskali przewagę na boisku i strzelili kolejne trzy bramki, które zdobyli Mateusz Adamczyk i dwie Łukasz Bałuszyński. Goście kończyli mecz w 9 ponieważ pod koniec spotkania kolejny obrońca gości dostał czerwona kartkę.
Skrót spotkania:
W kolejnym spotkaniu zagramy na własnym boisku w sobotę 8 maja o godzinie 17.00 z LKSem Sokołem Orzech