Kolejne dwie porażki

W ostatnich dwóch kolejkach przegrywamy z liderem Dramą Zbrosławice na własnym boisku 0:9 oraz z wiceliderem Orłem Miedary na wyjeździe 3:1.
W spotkaniu z liderem od początku do końca goście mieli przewagę i potwierdzili to, aż dziewięcioma bramkami. Niestety kilku bramek mogliśmy uniknąć ponieważ zawodnicy ze Zbrosławic strzelili je po naszych prostych błędach.
Mecz z Miedarami miał dwie różne połowy. W pierwszej gospodarze przeważali i zdobyli trzy bramki po stałych fragmentach gry. Na początku drugiej połowy złapaliśmy kontakt za sprawą bramki zdobytej w 51 minucie przez Krzysztofa Fica. Nasza drużyna próbowała zdobyć kolejne bramki, ale niestety nie udało się i nie wywozimy choćby punktu.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na własnym boisku w sobotę 30 kwietnia o godzinie 15.00 z Sośnicą Gliwice.