Fatalna seria

Przegrywamy czwarty mecz z rzędu, tym razem z Sośnicą Gliwice na własnym boisku 3:4.
Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu po której przegrywaliśmy 0:2.
W drugiej połowie nasza drużyna zdobyła bramkę kontaktową w 57 minucie, która strzelił Łukasz Bałuszyński. Nasza drużyna przeważała na boisku, ale daliśmy się zaskoczyć w 67 minucie po faulu w polu karnym goście podwyższyli z rzutu karnego na 1:3.
Piłkarze z Chudowa nie załamali się i doprowadziliśmy do remisu za sprawą dwóch kolejnych bramek Łukasza Bałuszyńskego w 75 i 80 minucie. Gdy wydawało się, że nasza drużyna postara się o zwycięską bramkę straciliśmy w 85 minucie po szybkiej kontrze bramkę na 3:4.
Zapraszamy na kolejne spotkanie we wtorek 3 maja o godzinie 17.00 na własnym boisku zagramy ze Startem Sierakowice