Lider pokonany

Gwiazda Chudów pokonała na własnym boisku lidera A klasy Concordię Knurów 3:0.
Nasi zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli ten mecz bo już w 13 minucie meczu bramkę zdobył Szymon Woźniak po dośrodkowaniu z prawej strony przez Mateusza Kruszynę. Na drugiego gola dla naszej drużyny czekaliśmy do 34 minuty kiedy to strzałem głową wynik meczu podwyższył Krzysztof Szala. Asystę w tej sytuacji zaliczył Jarosław Włodarz.
W drugiej połowie goście z Knurowa ruszyli szturmem na naszą bramkę, ale w tym spotkaniu nie potrafili znaleźć sposobu na oszukanie naszej defensywy. Wynik meczu w 91 minucie ustalił Mateusz Kisiel, wykorzystując rzut wolny z okolicy 40 metra.
Serdecznie zapraszamy na przedostatni mecz rundy jesiennej, w którym na wyjeździe zmierzymy się z zespołem ŁTS Łabędy. Początek spotkania w sobotę 10 listopada o godzinie 13.00