Następne 3 punkty

Wygrywamy na wyjeździe z Orłem Białym Piekary Śląskie 5:3.
Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga w wykonaniu naszej drużyny czego efektem było zdobycie trzech bramek.
Wynik meczu w 10 minucie otworzył Patrycjusz Botor. W kolejnej akcji meczu czyli po jednej minucie podwyższamy wynik za sprawą gola Mateusza Admaczyka. Trzecią bramkę w pierwszej połowie zdobył w 25 minucie Łukasz Bałuszyński.
Drugą połowę rozpoczynamy bardzo dobrze bo już w 52 minucie strzelamy czwartą bramkę, której autorem był Mateusz Miczka pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Szymonie Woźniaku. W 61 gospodarze zdobyli pierwszą bramkę wykorzystując rzut karny. Po czterech minutach zdobywamy kolejną bramką, którą zdobył Mateusz Adamczyk. Końcowe minuty spotkania to już gorsza gra naszego zespołu i związku z tym straciliśmy dwie bramki w 81 oraz 84 minucie.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 16 października o godzinie 15.00 na własnym boisku zagramy z Burzą Borową Wieś.