Koniec serii remisów

Wygrywamy na wyjeździe z Górnikiem Bobrowniki Śląskie 4:1
Po serii trzech kolejnych remisów nasza drużyna strzeliła cztery bramki i pewnie pokonała gospodarzy z Bobrowników
Śląskich. Pierwszą bramkę zdobył w 29 minucie Mateusz Miczka wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Szymonie Woźniaku.
W drugiej połowie wynik podwyższył w 63 minucie Tomasz Leszczyński, a po 9 minutach kolejną bramkę zdobył Łukasz Bałuszyński. Końcowe minuty przyniosły jeszcze dwa gole - w 89 minucie gospodarze zdobyli honorową bramkę strzelając z rzutu wolnego tuż przed naszym polem karnym. Wynik meczu w 92 minucie ustalił Tomasz Kasprzyk.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na wyjeździe w sobotę 09 października o godzinie 15.00 z Orłem białym Piekary Śląskie.