Nieudane rozpoczęcie rundy

Przegrywamy na inaugurację rundy wiosennej na własnym boisku z LKSem Żyglin 1:4.
Pierwsza połowa była wyrównana i każda z drużyn mogła wyjść na prowadzenie, ale wynik do przerwy się nie zmienił.
Drugą połowę rozpoczynamy bardzo dobrze bo już w 51 minucie wychodzimy na prowadzenie po pewnie wykorzystanym rzucie karnym przez Mateusza Miczkę za faul na Mateuszu Adamczyku. Nasie zawodnicy zamiast pójść za ciosem już po pięciu minutach stracili bramkę. Od tego momentu to goście zaczęli stwarzać kolejne sytuację niestety po naszych prostych błędach i zdobyli kolejne trzy bramki w 72, 79 i 85 minucie spotkania.
Zapraszamy na kolejne spotkanie na wyjeździe w sobotę 26 marca o godzinie 15.00 zagramy z Odrą Miasteczkiem Śląskim.