Spotkanie sprawozdawczo-odbiorcze
W dniu 22 stycznia w budynku klubowym odbyło się spotkanie sprawozdawczo wyborcze podczas, którego poznaliśmy nowe władze klubu.
W wyniku wyborów w skład nowego zarządu weszli
Robert Gabor - Prezes
Mirosław Woźniak - Wiceprezes
Adam Pietrzyba - Członek zarządu
Mariusz Gruszczyk - Członek zarządu
Patrycjusz Botor - Członek zarządu
Ustępującemu zarządowi, w którego skład wchodzili
Zbigniew Boroń, Magdalena Kisiel, Kazimierz Omozik, Roman Gabor, Łukasz Płonka
dziękujemy za 12 lat pracy na rzecz klubu, pracy, w której pokazliście jak może funkcjonować klub bez dużych pieniędzy i dużej ilości osób biorących udział w jego życiu codziennym. To co stworzyliście przez lata pracy powinno być przykładem dla nowego zarządu. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY
Cytując słowa nowego Prezesa klubu Roberta Gabor " Ciężko będzie dorównać ustępujacemu zarządowi w ogromie pracy jaki wykonali przez swoje trzy kadencję, jednak zrobimy co w naszej mocy aby kontynuować wasza pracę jak najlepiej tylko się da"
W klubie przyszło nowe spojrzenie na funkcjonowanie, rozwój w małej społeczności chudowskiej. Mamy nadzieję, że nowi włodarze będą tak samo dumni że swoich osiągnięć jak Ci, którzy zakończyli swoją działalność.
ŻYCZYMY POWODZENIA ⚽⚽⚽