Pierwsze zwycięstwo na nowym boisku

Wygrywamy pierwszy raz na nowym boisku z Olimpią Pławniowice 4:0.
Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu ponieważ brakowało dokładności w rozegraniu piłki i drużyna gości kilka razy zagroziła pod bramką naszej drużyny. Mimo to w 35 minucie meczu zdobyliśmy bramkę, której autorem został Mateusz Adamczyk.
Druga połowa to już lepsza gra naszej drużyny czego efektem są trzy kolejne bramki. Drugiego gola spotkania, jak również swoją drugą bramkę w 54 minucie zdobył Mateusz Adamczyk odbierając piłkę obrońcy i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gości. Kolejną bramkę w 56 minucie strzelił Jarosław Włodarz po bardzo dokładnej wrzutce od Łukasza Górczyka z prawej strony boiska. Wynik meczu na 4:0 ustalił w 69 minucie niezawodny w tym meczu Mateusz Adamczyk, asystę w tej sytuacji zaliczył Krzysztof Szala.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zmierzymy się na wyjeździe w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 16.00 z drużyną Naprzód Żernica.