Remis na trudnym terenie

Gwiazda Chudów remisuje na wyjeździe w Żernicy 3:3.
Nasi zawodnicy trzy razy przegrywali w trakcie tego meczu, ale za każdym razem udało się doprowadzić do remisu. Gospodarze tego spotkania zdobywali bramki w 8, 29 i 78 minucie spotkania, a nasi zawodnicy odpowiadali trafieniami w 25, 62 i 88 minucie meczu. Bramki w tym spotkaniu padały po stałych fragmentach gry, oprócz pierwszej bramki dla gospodarzy, którą napastnik gości strzelił wychodząc sam na sam z naszym bramkarzem po długim podaniu z własnej połowy. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu strzelił Patrycjusz Botor wykorzystując rzut wolny sprzed pola karnego. 4 minuty po doprowadzeniu do remisu daliśmy się zaskoczyć krótko rozegranym rzucie rożnym przez gospodarzy. Ostatnie trzy bramki spotkania wyglądają podobnie czyli rzut wolny z bocznych stref boiska i dobre wykończenie akcji głową bądź nogą.
Zapraszamy na kolejne spotkanie, w którym zagramy na własnym boisku z Sokołem Łany Wielkie w sobotę 13 kwietnia o godzinie 17.00