Pogrom w Sierakowicach

Gwiazda pokonała na wyjeździe Start Sierakowice 7:1
Od początku spotkania to nasza drużyna dyktowała warunki gry na boisku w Sierakowicach. Efektem dobrej gry w pierwszej połowie były trzy strzelone bramki przez naszych zawodników, których autorami byli Tomasz Kasprzyk (choć w protokole meczowym zapisano jako gol samobójczy) w 27 minucie, Mateusz Adamczyk w 28 minucie oraz Łukasz Bałuszyński w 37 minucie spotkania.
Początek drugiej połowy, a właściwie pierwsze piętnaście minut to najsłabszy okres gry naszego zespołu w tym spotkaniu ponieważ oddaliśmy inicjatywę i gospodarze zdobyli bramkę w 52 minucie i mieli nawet szansę na zdobycie gola kontaktowego. Na szczęście nasi zawodnicy wzięli się do roboty i od bramki w 61 minucie zdobytej przez Sebastiana Kubisza przejęli kontrolę na boisku. Do końca spotkania zdobyliśmy jeszcze 3 bramki których strzelcami byli w 72 minucie Tomasz Kasprzyk, 87 minucie Mateusz Adamczyk oraz w 89 minucie Krzysztof Szala.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 28 sierpnia o godzinie 17.00 zagramy na własnym boisku z Silesią Miechowice