Szczęśliwy remis

Remisujemy na własnym boisku z Silesią Miechowice 3:3
Bardzo słabo rozpoczęliśmy mecz bo już w 5 minucie tracimy bramkę po błędzie w wyprowadzeniu piłki. Od tego momentu mecz był wyrównany, ale to nasi zawodnicy w pierwszej połowie stwarzali lepsze sytuacje pod bramką rywala i na przerwę udało się wyjść na prowadzenie. Pierwszą bramkę zdobył w 21 minucie Mateusz Adamczyk, a drugą w 44 minucie Tomasz Kasprzyk.
W drugiej połowie drużyna gości przejęła inicjatywę no boisku i zdobyła dwie bramki w 66 i 90 minucie. Gdy wydawało się, że przegramy to spotkanie w 95 minucie spotkania bramkę na wagę remisu zdobył Sebastian Kubisz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 4 września o godzinie 12.30 zagramy na wyjeździe z Dramą Zbrosławice