Seria remisów

Nasza drużyna kolejny raz remisuje, tym razem na własnym boisku z Olimpią Boruszowice.
Ten mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla naszej drużyny bo już w 3 minucie wyszliśmy na prowadzenie dzięki bramce strzelonej przez Tomasza Kasprzyka. Czym dłużej trwało spotkanie to goście z Boruszowic stwarzali sytuacje podbramkowe.
w 60 minucie spotkania wychodzimy na dwubramkowe prowadzenie o bramkę zdobył Mateusz Adamczyk. Niestety po trzech minutach goście zdobyli bramkę kontaktową. Gdy wydawało się, że naszej drużynie uda się dowieźć korzystny wynik do końca meczu, w 89 minucie spotkanie goście przeprowadzili szybką kontrę po której straciliśmy prowadzenie w tym spotkaniu.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na wyjeździe z Górnikiem Bobrowniki Śląskie w sobotę 2 października o godzinie 15.00.