Wymęczone zwycięstwo

Gwiazda Chudów pokonała na własnym boisku Zamkowiec Toszek 2:1.
Nasza drużyna nie zagrała dobrego meczu w tym spotkaniu, ale stworzyła sobie klika jak nie kilkanaście sytuacji podbramkowych z których wykorzystaliśmy tylko dwie. Wynik meczu otworzył w 33 minucie Mateusz Adamczyk strzelając do pustej bramki, gdyż po ładnej kombinacyjnej akcji Mateusz Miczka wyprzedził bramkarza gości i podał do osamotnionego Mateusza Adamczyka. Drugą bramka dla naszego zespołu zdobył Krzysztof Szala wykorzystując idealne podanie od Łukasza Górczyka w 55 minucie meczu. Od tej minuty graliśmy w przewadze bo za protesty wyleciał z boiska bramkarz drużyny gości. Niestety w 84 minucie dajemy się zaskoczyć szybką kontrą i sędzia dyktuje wątpliwy rzut karny dla gości, który pewnie wykorzystuje zawodnik z Toszka. Od tego momentu drużyna gości próbowała strzelić wyrównującą bramkę i miała jeszcze jedną bardzo groźną sytuację po wrzucie piłki z autu, ale jej nie wykorzystała.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na wyjeździe w sobotę 14 września o godzinie 16.00 z Carbo Gliwice.