Kolejne 3 punkty

Wygrywamy na wyjeździe 3:0 z Carbo Gliwice
Od początku spotkania nasza drużyna była nastawiona na atak i raz za razem próbowała zagrażać bramce gospodarzy. Nasze ataki przyniosły skutek w 20 minucie, gdyż wynik meczu otworzył Mateusz Adamczyk wykorzystując ideale podanie od Krzysztofa Szali. Kolejne minuty w tym spotkaniu wyglądały podobnie, ale gospodarze odpłacali nam się groźnymi kontrami. Na drugą bramkę musieliśmy poczekać do 72 minuty spotkania. Po dośrodkowaniu z prawej strony z rzutu wolnego w polu karnym najwyżej wyskoczył do piłki Krzysztof Szala i pewnym strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy. Wynik meczu ustalił Mateusz Adamczyk w 89 minucie meczu.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zmierzymy się na własnym boisku z Startem Sierakowice w sobotę 21 września o godzinie 16.00.