Wysokie zwycięstwo na Sokołem

Nasza drużyna wygrała  7:0 na własnym boisku z Sokołem Łany Wielkie.
Pierwsze 30 minut meczu było wyrównane, ale już po tym okresie nasi zawodnicy zaczęli zdobywać bramki w tym spotkaniu. W 36 i 37 minucie spotkania bramki zdobył Mateusz Adamczyk, a gola w ostatniej minucie pierwszej połowy strzelił Łukasz Górczyk.
Druga połowa rozpoczęła się świetnie dla naszego zespołu bo już w 46 minucie wynik podwyższył Jarosław Włodarz. Ten sam zawodnik zdobył piątą bramkę w tym spotkaniu w 55 minucie. Na kolejnego gola musieliśmy czekać tylko 8 minut bo 63 minucie bramkę zdobył Mariusz Mikusz. Wynik meczu na 7:0 ustalił w 84 minucie Łukasz Górczyk.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie naszej drużyny, w którym zagramy na wyjeździe z Zamkowcem Toszek. Początek meczu w sobotę 27 kwietnia o godzinie 17.00