Zwycięstwo ale bez "Happy Endu"

Wygrywamy na wyjeździe ze Zrywem Radonią 1:0
Od początku spotkania przejęliśmy kontrolę na boisku i raz za razem atakowaliśmy bramkę rywala, ale brakowało konkretnych sytuacji podbramkowych. Gdy wydawało się, że na przerwę będziemy schodzić remisując, wywalczyliśmy rzut wolny z okolicy 18 metra od bramki. Do piłki podszedł Patrycjusz Botor i strzałem pod poprzeczkę wyprowadził nas na prowadzenie.
Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy, ale nie potrafili Nam zagrozić pod naszą bramką. W kolejnych minutach spotkania stwarzamy sobie kilka stuprocentowych sytuacji podbramkowych lecz nie wykorzystujemy ich i mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla naszego zespołu.
Po meczu oczekiwaliśmy na korzystny rezultat z Knurowa, ale Concordia wygrała z Zaborzem i to oni awansowali do Klasy Okręgowej. Nam zabrakło do awansu tylko 3 punktów.