Zwycięstwo z liderem

Wygrywamy na własnym boisku z liderem A klasy ŁTSem Łabędy 2:1.
Początek spotkania należał do drużyny gości, która stworzyła sobie kilka groźnych okazji po stratach w naszym rozegraniu. Ale pierwszego gola spotkania zdobywa nasza drużyna w 22 minucie na strzał z okolicy 35 metra zdecydował się Patrycjusz Botor a piłka trafiła w samo okienko bramki. Niestety z prowadzenia cieszyliśmy się tylko chwilkę bo w następnej akcji spotkania goście wyrównali. Mimo kilku okazji z obu stron wynik do przerwy się nie zmienił.
Druga połowa rozpoczęła się idealnie dla naszej drużyny bo już w 50 minucie podwyższamy na 2:1 kolejną bramkę w tym sezonie zdobył Mateusz Adamczyk. Dokładnie na jego głowę dośrodkował Marek Słaboń. Kolejne minuty to już ostra gra na boisku ale nasi zawodnicy zdołali utrzymać wynik meczu i wygrać z liderem.
Zapraszamy na ostatni mecz sezonu 2018/2019 w którym zagramy w sobotę 15 czerwca na wyjeździe w Radoni o godzinie 17.00