Zwycięstwo na trudnym terenie

Po dwóch kolejnych remisach, tym razem wygrywamy na wyjeździe z Młodością Rudno 3:1.
Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu i gospodarze stwarzali sobie sytuacje pod naszą bramką. Niestety w 31 minucie nasza obrona dała się zaskoczyć długim podaniem i napastnik z Rudna w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza. Od tego momentu zaczęliśmy atakować bramkę rywala, ale nie potrafiliśmy wykorzystać w pierwszej połowie dogodnych okazji.
W drugiej połowie przejęliśmy kontrolę na boisku czego efektem były trzy strzelone bramki. Pierwszą z nich w 61 minucie zdobył Piotr Kołodziej pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym obrońcy gospodarzy. Kolejne dwie bramki w 69 i 83 minucie strzelił Mateusz Adamczyk przy których dwukrotnie idealnie dogrywał mu Jarosław Włodarz.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 20 października o godzinie 15.00 na własnym obiekcie zagramy z Ruchem Kozłów.