Szczęśliwe zwycięstwo

Pokonujemy na własnym boisku 3:2 Ruch Kozłów.
Nasi zawodnicy nie prezentowali się zbyt dobrze w tym spotkaniu, ale jako pierwsi zdobyliśmy bramkę. Od 23 minuty graliśmy w przewadze liczebnej ponieważ w sytuacji sam na sam faulowany był Jarosław Włodarz przed polem karnym i obrońca gości został wyrzucony z boiska. Do tej piłki podszedł Piotr Kołodziej i pewnym strzałem nad murem dał nam prowadzenie. Na drugiego gola czekaliśmy dwie minuty a jego autorem został Jarosław Włodarz. Gdy wydawało się, że na przerwę zejdziemy z dwubramkowym prowadzeniem w 44 minucie daliśmy się zaskoczyć drużynie z Kozłowa.
Druga połowa była wyrównana, ale to goście w 63 minucie wyprowadzili szybki kontratak i wyrównali stan meczu. Nasi zawodnicy próbowali jednak do końca meczu zdobyć bramkę i ta sztuka nam się udała ponieważ w 91 minucie meczu zwycięskiego gola strzelił Robert Botor po dośrodkowaniu z połowy boiska.
Serdecznie zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się 27 października o godzinie 15.00 w Sierakowicach.