Zwycięstwo w ostatnim meczu u siebie

Pewnie zwyciężamy w ostatnim meczu na własnym boisku z Unią Strzybnica 5:1
Od początku spotkania nasza drużyna prowadziła grę i stwarzała kolejne sytuacje podbramkowe i już w 11 minucie wyszliśmy na prowadzenie a strzelcem bramki został Łukasz Bałuszyński. W 22 minucie wynik podwyższył Mateusz Adamczyk i taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej połowy.
Druga połowa należała do Krzysztofa Szali, który pojawił się na boisku na ostatnie 20 minut spotkania i zdobył trzy bramki w 75, 84 i 89 minucie. Nasza obrona dała się raz zaskoczyć gościom w 76 minucie spotkania.
Taki wynik meczu oznacza, że nasza drużyna na wiosnę wygrała wszystkie mecze na własnym boisku oraz dzięki temu zwycięstwu zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w grupie spadkowej.
Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz tego sezonu, w którym zagramy na wyjeździe z Czarnymi Kozłowa Góra w piątek 25 czerwca o godzinie 20.00