Dwa mecze - 4 punkty

W 8 kolejce zremisowaliśmy na wyjeździe z Burzą Borową Wieś 2:2, natomiast w 9 kolejce wygraliśmy na własnym boisku z Gwarkiem Zabrze 2:1.
Mecz z Borową Wsią był bardzo trudny gdyż dwa razy musieliśmy odrabiać straty w meczu, ale to się nam udało w doliczonym czasie gry. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Adamczyk i Botor. Gospodarze tego spotkania grali ostro czego efektem były 2 czerwone kartki dla graczy ich zespołu.
Mecz z Gwarkiem był bardzo wyrównany, ale to my byliśmy skuteczniejsi pod bramka rywala i wygraliśmy to spotkanie. Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił Adamczyk.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na wyjeździe z Ruchem Kozłów w sobotę 12 października o godzinie 15.00