Pierwsza porażka w sezonie

Przegrywamy na własnym boisku ze Startem Sierakowice 2:3
W pierwszej połowie każda z drużyn stworzyła po kilka sytuacji podbramkowych, ale to goście zdobyli dwie bramki. Pierwszą straciliśmy już w 11 minucie spotkania po strzale bezpośrednio z rzutu rożnego, natomiast drugą w 25 minucie po szybkim kontrataku.
Drugą połowę rozpoczynamy bardzo dobrze bo już w 51 minucie bramkę strzelił Łukasz Bałuszyński. Niestety 5 minut później jedna dłuższa piłka i wychodząc sam na sam napastnik gości podwyższa wynik meczu. Nasza drużyna szybko odrabia straty bo w 60 minucie bramkę głową zdobywa Krzysztof Szala. Od tego momentu cały czas atakujemy bramkę gości, niestety mając kilka stuprocentowych okazji piłka nie chciała wpaść do bramki.
Serdecznie zapraszamy na kolejny mecz w którym zagramy na wyjeździe w sobotę 28 września o 16.00 z Burzą Borową Wieś.