Pewne zwycięstwo

Wygrywamy na wyjeździe z Ruchem Kozłów 4:0
Od początku meczu jesteśmy bardzo zmotywowani i atakujemy wysokim pressingiem przeciwnika. Dzięki tej postawie szybko otwieramy wynik spotkania bo już w 14 minucie bramkę zdobywa Mateusz Adamczyk, którego dokładnym podaniem obsłużył Krzysztof Szala. W 31 minucie wychodzimy z szybką kontrą i sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystuje Mateusz Domagała, asystę zalicza znowu Krzysztof Szala. Od 41 minuty gramy z przewagą jednego zawodnika ponieważ obrońca gospodarzy zostaje wyrzucony z boiska za niesportowe zachowanie. W pierwszej połowie obejrzeliśmy jeszcze jedną bramkę, którą w 44 minucie strzelił Mateusz Adamczyk.
Druga połowa rozpoczyna się bardzo dobrze dla naszego zespołu ponieważ w 54 minucie wynik meczu podwyższa Sebastian Kubisz wykorzystując dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonywanego przez Mateusza Miczkę. W kolejnych minutach kontrolujemy wydarzenia na boisku i stwarzamy kolejne bardzo dobre sytuacje, ale szwankowała skuteczność pod bramką rywala.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na własnym boisku w sobotę 19 października o godzinie 15.00 z Orłem Stanicą